APIE MUS

Džiaugiamės, kad aplankėte UAB "Expo vakarai" tinklalapį!

UAB "Expo Vakarai" - vieninteliai Vakarų Lietuvoje parodų, mugių organizatoriai. Per 23 veiklos metų surengė 120 renginių, kuriuose sudalyvavo daugiau nei 7000 įmonių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Renginius aplankė apie 1mln. 100 tūkst. lankytojų.
UAB "Expo Vakarai" organizuojami renginiai labai įvairiapusiški – nuo nedidelių regioninių mugių iki didelių tarptautinių parodų bei konferencijų.

Pagrindinės mūsų veiklos sritys:

- Parodų, mugių organizavimas
- Konferencijos
- Parodinės įrangos nuoma
- Paviljonų nuoma
- Individualių stendų gamyba
- Stendų projektavimo paslaugos

Mes visada pasirengę padėti Jums atrasti naujas rinkas, užmegzti dalykinius kontaktus, išpopuliarinti savo produkciją bei paslaugas ir plėtoti savo verslą.
Mes aktyvūs, kūrybingi, ir lankstūs. Bendraudami su kiekvienu iš Jūsų randame būtent Jums tinkamiausią ir geriausią sprendimą.

Mūsų narystė:

- Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (plačiau - http://www.kcci.lt)
- Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai - UAB "Expo vakarai" yra Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) narys. AHK priklauso pasauliniam vokiečių užsienio prekybos rūmų tinklui bei vienija daugiau nei 430 narių trijose Baltijos valstybėse. AHK biurai yra įsikūrę Vilniuje, Rygoje ir Taline (plačiau - http://www.ahk-balt.org

JAU 23 METAI KARTU SU JUMIS IR JUMS! 

SUSIDOMĖJAI? SUSISIEK SU MUMIS!

UAB „Expo vakarai“

Bijūnų g. 17-129, LT-91225, Klaipėda
Įmonės kodas: 140932935
PVM kodas: LT409329314
info@expo-vakarai.lt